Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

TOI TOI je ve vzduchu, ve vodě i na souši

TOI TOI je ve vzduchu, ve vodě i na souši

15.7.2020 | autor: Admin

Klasické TOI TOI toalety je běžné potkat na stavbách a akcích na souši. V tomto měsíci jsme dokázali, že TOI TOI může být i ve vzduchu – Agentura Dobrý den Pelhřimov nám udělila Certifikát o vytvoření českého rekordu za absolvovaný první originální let s balónem, kdy místo standardního koše je umístěna mobilní toaleta TOI TOI. 13. června 2020 vzlétl balón z Masarykova náměstí v Pelhřimově a let trval 21:16 minut. Naše kabina je také první toaletou s leteckou imatrikulací OK-3007.

 

Nyní v červenci jsme se dozvěděli, že jsme pokořili i další živel. Z Klecánek u Prahy přišla zpráva o
plující TOI TOI-ce, která připlula po Vltavě z Prahy. TOI TOI-ka se projela hezkých takřka 10 km Vltavou. Jak se jí to povedlo? Někdy v nočních víkendových hodinách byla pravděpodobně návštěvníkem některého z nočních podniků slavnostně spuštěna na hladinu v blízkosti Trojského mostu v Praze a ponechána volnému splývání. V ranních hodinách již byla odhalena z projíždějícího člunu v oblasti Klecánek a následně nahlášena našemu dispečinku. Naši servisní technici jsou připraveni na vše a tak po zhodnocení situace řidič neváhal vkročit do vod Vltavy a toaletu po vzoru Mitche Buchannona zachránil.

V letních měsících tedy mobilní toalety TOI TOI pokořily takřka všechny živly – vedle tradičního použití na zemi i vzduch a vodu.