Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com


Profil společnosti

TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o.

Pražská 264,
274 01 Slaný

IČ: 49551655, DIČ: CZ49551655
tel.: 312 527 488, 312 520 818, 312 520 819
fax: 312 520 820
e-mail: info@toitoi.cz
web: toitoi.cz

Společnost TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o. vznikla v listopadu 1993 zápisem do Obchodního rejstříku u OS v Praze. Založením firmy tak vznikla další mezinárodní pobočka firmy TOI TOI Sanitärsysteme GmbH, která na trhu v SRN působí již od roku 1973.

Od samého začátku je sídlem firmy město Slaný, kde měla firma do roku 2004 pronajaté kancelářské i skladové prostory. Koncem roku 2004 se přestěhovala do vlastních prostor, rovněž ve Slaném. Nejprve zajišťovala svou veškerou činnost právě ze sídla firmy, ale rychle narůstající zájem o tuto službu napomohl k tomu, že od roku 1995 začala fungovat pobočka v Olomouci, která zabezpečuje chod firmy pro oblast Moravy.
V roce 1999 byl připraven projekt založení podpůrných míst na celém území Čech, který odstartoval v následujícím roce založením poboček v Českých Budějovicích, Plzni a o rok později i v Hradci Králové, poslední pobočka vznikla v roce 2004 v Brně.
Tím společnost dokonale pokryla celé území ČR a dokázala tak snadno, rychle, kvalitně a především ekonomicky zajišťovat svou činnost.


Mobilní toalety odebírá společnost od dceřiné firmy HMT, ktera začala mobilní WC vyrábět ve vlastním závodě.


Neustále se zvyšující nároky zákazníků a snaha o zajištění kompletního hygienického servisu přivedly firmu k rozšíření svého programu. Firma začala pronajímat kancelářské, sanitární a skladové kontejnery a dokázala tak vytvořit pro své zákazníky tzv. zařízení staveniště na klíč. Naše zařízení nechyběla nikdy na žádných důležitých stavbách po celé republice a tento, na našem trhu nový produkt, se pomalu stal naprostou samozřejmostí na každé stavbě.

Rovněž v oblasti krátkodobého pronájmu se společnost stala pro naše zákazníky dodavatelem hygienického servisu na klíč, protože své aktivity rozšířila o zapůjčování, koupelen, pokladen, osvětlení, odpadkových košů, oplocení a bariér, systémů ochrany povrchu a kabelů atd.

Tato skutečnost vedla k tomu, že TOI TOI během působení na trhu realizoval všechny největší hromadné společenské akce –  Pink Floyd, Rolling Stones, Michael Jackson, U2, Elan, Metallica, Depeche Mode, R.E.M, Iron Maiden, Madonna, návštěvu presidenta Obamy, dvě návštěvy papeže, MS v klasickém lyžování v Liberci,  MS v cyklokrosu v Táboře, MS v biatlonu v Novém Města na Moravě, evropské setkání příznivců Harley Davidson a stovky dalších větších i menších akcí.


V roce 2000 firma zahájila pronájem a prodej mobilního stavebního oplocení.

V roce 2006 společnost TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o. navázala spolupráci s francouzským dodavatelem veřejných automatických toalet nejvyšší kvality, společností Francioli. Od roku 2015 je pak výhradním distributorem těchto toalet pro Českou a Slovenskou republiku.

K hlavním zákazníkům společnosti patří stavební firmy, městské úřady, organizátoři sportovních i kulturních akcí a armáda. V letech 2002 – 2018 firma realizovala velká vojenská cvičení armád USA, Anglie, Holandska, Francie a České republiky.Karel Svoboda, jednatel společnosti